Haberler

Kahraman Köpek Küçük Kızı Tecavüzden Kurtardı

Rusya’nın Leningrad bölgesinde yer alan Syasstroy şehrinde gerçekleşen olayda 11 yaşındaki bir kız çocuğu sokakta oyun oynarken ona yaklaşan bir sapık tarafından bacakların tutuldu ve bulundukları yere çok yakında bulunan bir kulübeye kızı götürdü. Kulübeye girdikten sonra kız çocuğuna tecavüz etmeye çalışan kişi bu sırada orada bulunan bir tahtayla bağıran kızı susturmak için vurmaya çalıştı. 

Kız çocuğunun yardım çığlıklarını ise sadece bahçede besledikleri pitbull cinsi olan köpekleri duydu.  Hızla çığlıkların geldiği yere koşan köpek burada saldırgana saldırarak kızı kurtarmayı başardı. 

İlgili Makaleler

Pitbull saldırısının ardından pedofili saldırgan olay yerinden yaralı olarak kaçarken, köpek ise küçük kızın yanında ayrılmadı. Geçirdiği şoku biraz olsun atlatan kız çocuğu daha sonra köpeğiyle birlikte eve gitti. Kızın halini gören ailesi çocuklarıyla konuşmaya çalışırken kızlarının konuşamadığını görünce onunla işaret diliyle bütün yaşadıklarını anlattı. 

Yapılan tıbbi tedavinin ardından 11 yaşındaki küçük kız piskolojik tedavi altına alındı. Polis şimdi kızın tarif ettiği ve yaralı olan sapığı her yerde ararken, olayın kahramanı olan pitbull ile Rus halkınında kahramanı haline geldi.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu