HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Makyaj İnsanı Ne Kadar Değiştirebilir Lafının Cevabı Olan 16 Fotoğraf

Dünyanın en zenginleri listesine bakarsınız bütün makyaj ve bakım malzemesi üreten firmaların sahiplerinin hepsinin o listede olduğunu göreceksiniz insan neden diye düşünmeye başlarken insanların bu malzemelere ne kadar ihtiyacı olabilir ki diyoruz ve ne faydasını görürüz acaba sorusunu sorunca internette çeşitli fotoğraflarla karşılaşıyoruz.

Daha önceden de yayınladığımız yıkamadan almayın videolarından da hatırlayacağınız gibi bazı insanların makyajı olmadığı haliyle makyajlı hali arasında siyahla beyaz kadar fark olduğunu görüyoruz.

Özellikle bayanların güzel olmak için kullandığı ve bir kaç dakika bazılarında saat diyelim süren makyaj sonrasında yüzlerindeki bütün izler, yaralar vb. her şeyin ortadan kalkarak bambaşka bir insan ortaya çıkığını görüyoruz.

Ameliyata ihtiyaç olmadan sadece makyaj ile değişen 16 kişini fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz ve tekrar ekliyoruz eskiler boş iş yapmaz gelin hamamına devam :) yıkamadan almayın. :)

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu