DiğerHaberler

Kendisine Aldığı 200 Bin Euroluk Ferrariyi Sürmek İçin Yaşı Tutmuyor

Milyarderin Oğlun Satın Aldığı Ferrai’yi Süremiyor

Milyarder babasını pek tanımasak da oğlunun Youtube ve Instagram üzerinde bir hayli hayranı olduğunu söyleyebiliriz. Money Kicks ismiyle sosyal medyada tanınan Rashed Saif Belhasa, aslında Dubai’de inşaat sektöründe adından oldukça söz ettiren Saif Ahmed Belhasa isimli milyarderin oğlu ve armut dibine düşer misali oğlu da aynı babası gibi abartılı yaşamın ve müsrifliğin dibine vururken babasından farklı olarak oğlu bunu bütün dünyaya da göstermeye çalışıyor 

Son olarak kendisine 200 bin euro ödeyerek son model bir Ferrari alan 15 yaşındaki Belhasa, sarı renkli Ferrarisini kaplatırken reklamını da yapmayı unutmuyor. 

Yeni arabasının özelliklerini ve rengini sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan Belhasa, Dubia’de ki kanunlar gereğince arabayla gezmek için bir şoföre ihtiyacı olacak. Çünkü kanunlar 18 yaşından önce araba kullanmaya izin vermiyor.

İlgili Makaleler

SUPREME FERRARI !!!

6.3 Litre V12 motora sahip olan Ferrarinin 340 km hıza ulaşabildiğini ve videodan görüldüğü gibi kaplamadan önce sarı renge sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çok lazım mı bilmiyorum ama şanslı çocuk Belhasa yakın zamanda diğer arabalarınıda bu renk ve desenle kaplayacağını belirtiyor. Yani çocukta araba çok. :)

Belhasa’nın Instagram’da 661.000 takipçisi, YouTube’da ise 779.000 abonesi bulunuyor.

Ayrıca Messi, DJ Khaled gibi insanlarla takılıyor.

Küçük kardeşimiz (kardeş demeye başladım, sevdim bu çocuğu) bütün giysi ve diğer eşyalarını yine Supreme ve Louis Vuitton motifleriyle kaplamaya devam ediyor.

Çocuk Messiyle kanka  daha ne olsun be :)

Son olarak zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış ama bu kadarı biraz görgüsüzlük gibi geliyor bana.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu