Komedi - EğlenceListeler

Kapkaççıların Yanına Bile Yaklaşamayacağı Para Çeken 10 Kişi

Bazen ATMlerden para çekerken etrafımıza bir göz gezdiririz tekin olmayan birileri var mı diye. Hele birde çekeceğimiz tutar yüksekse veya hava kararmışsa tedirginlik iki katına çıkmaktadır. Bankalar bu gibi durumlara karşı kamera sistemleri, güvenli kabinler ve hatta bazı yerlerde 24 saat olmasa da güvenlik görevlisi gibi önlemler almaktadırlar.
Aşağıdaki listede yer alan kişiler ise hırsızlara adeta meydana okurcasına atmlere gitmişler ve hırsız yiyorsa gelsin der gibi bekliyorlar. Bırakın kapkaç yapmayı bunlara selam bile vermek cesaret ister gerçekten.

Sizinde bu gibi durumlara karşı aldığınız önemler varsa yorumlarda belirtebilirsiniz veya üye olup bir listede siz oluşturabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu