ListelerYeme - İçme

Kahvaltılık Kanepe Tarifi

Bu tarif aileleriniz için değil özel günlerde de sunabileceğiniz bir kanepe tarifidir bu tarif ve eminim koca gün için kısa dokunuşlarla çok daha fazla beğeni elde edeceksiniz.

Merhaba baylar ve bayanlar yemek yapmak sanattır ve her sanatçı mutlaka yeni şeyleri kendisi keşfetmek ister. Bu tarif aslında yeni değil ama eminim ilk kez yaparken, beğenileri düşündüğünüzde sizi heyecanlandırmaya yetecektir.

Çalıştığım mutfakta kahvaltılık hazırlarken çocuklar için özel menü oluşturuyoruz ve bu sebeple çoğu zaman süsleme işlemine zaman ayırıyoruz ki bu çok uzun bir zaman dilimi de değil. Sizler evlerinizde aileniz için hazırladığınız kahvaltılıkları ufak dokunuşlarla nasıl daha şık yapabileceğinizi düşünün. Her şey hayal gücünüze kalmış ama ben sıklıkla uyguladığım bir yöntemden bahsetmek istiyorum.
Ayrıca sadece aileleriniz için değil özel günlerde de sunabileceğiniz bir kanepe tarifidir bu tarif ve eminim koca gün için kısa dokunuşlarla çok daha fazla beğeni elde edeceksiniz.

Kahvaltılık Kanepe nasıl yapılır

MALZEMELER

  • Çeri domates
  • Salatalık
  • Kaşar peyniri
  • Kürdan
  • Salam

HAZIRLANIŞI

Çeri domateslerimiz ufak ve sulu oldukları için bir parçadan fazla dilimleyemeyiz bu sebeple iki eşit parça ve peynirlerimizi ve salamlarımızı dilimleyip, bir tabakta tüm malzemelerimizi görür hale gelelim. 5 sıra 3 peynir 2 salam olacak şekilde bir takman oluşturalım ve iki taraflı çeri domateslerimizle kapatıp, dağılmaması için kürdanla sabitleyelim ve üzerlerine birer parça sızma zeytinyağı ilave edelim, gününüz güzel geçsin, afiyet olsun.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Serap ablacım dediğinizin aynısını yaptım ama hiçte güzel olmadı. Acaba ağız tadım farklı die mi yoksa geneldemi güzel olmadı anlamadım. Acaba başka tarif varmı? kanepe yapmak istiyorum bende.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu