HaberlerListeler

OnePlus 6 AnTuTu Rekoruyla Ortaya Çıktı

OnePlus 5 ve OnePlus 5T’nin yarattığı etkinin ardından yeni model OnePlus 6 herkes tarafından merakla beklenen bir akıllı telefon oldu.  Bu yıl Haziran ayında tanıtılması beklenen cihaz ile ilgili daha önceden bir kaç görsel sızmıştı ve genel kanı olarak bu modelinde aynı iPhone X gibi üstte çentikli tasarıma sahip olacağı düşünüyor.

Sızan tasarım görüntülerinin ardından şimdide OnePlus 6 AnTuTu testi sonuçları ortaya çıktı. Hatta bu test görüntüleriyle birlikte hem benchmark puanı hemde ekranındaki çentik tasarımı doğrulanmış olu. 

AnTuTu testinde A6000 modeli olarak gözüken OnePlus 6 bu testin sonucunda 276,510 aldı ve en yüksek puana sahip Android telefon olmayı başardı. 

Geçtiğimiz ayda Çin’in yükselen yıldızıı Xiaomi, 27 Mart’ta Mi Mix 2S modelini tanıtacağı açıklanmıştı. Yayınlanan lansman teaser’ını izleyenler aynı zmanda 273.741 puan alınan AnTuTu puanını da görmüşlerdi. OnePlus 6 nın aldığı puan ise henüz resmi olarak doğrulanmasa da Mi Mix 2S i biraz geçerek zirveye oturdu.

Son olarak OnePlus 6’nın yukarda gördüğünüz AnTuTu testi ekran görüntüsünde, üst kısımda yer alan saat ile diğer simgeler arasında kocaman bir boşluk bulunuyor. Bu boşluğun çentik için ayrılan kısım olduğu düşünülüyor.  iPhone X ile başlayan furyaya sanırım OnePlus’ta katılmış.

OnePlus 6 teknik özellikleri henüz açıklanmasa da telefonun Android 8.1 Oreo ile geleceği ve 6 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesine sahip olması dışında hiç bir bilgi yok.  OnePlus 6 çıkış tarihinin Haziran 2018 olacağı söylenebilir.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu