Yaşam - insan

Kadınların Ayrılık Sırasında Yaptığı 8 Korkunç Hata

Kadınlar, ayrılık sırasında duygularına yenik düşüp yapmaktan kaçınmanız gereken mutlak şeyler…

Ayrılıklar her zaman zordur; ama ayrılırken kesin sınırlar ve uyulması gereken kurallar vardır. Erkekler kabul etmez ama onların da duyguları vardır. Eğer onlar düzgün bir şekilde sizin gitmenize izin veriyorsa sizden de aynı şeyi beklerler.

 

Ayrılan ya da kırılan da olsanız bunları yapmadığınızdan emin olun.

  1. Onu utandırmak için dedikodu yaymak.

Normal zamanda bile bilindiği gibi kadınlar dedikoduyu sever; ama ayrılık safhasında onu küçük düşürmek için insan içinde utandırmamanız gerekir.

  1. En yakın arkadaşıyla birlikte olmayın.

Onu tekrar geri almak için en yakında arkadaşıyla görünmek büyük bir hata olacaktır.

  1. Sosyal medyayı başına yıkmak.

Sinirli postlar atıp, durum güncellemelerine kaba yorumlar yapmayın.

[irp]
  1. Onu daha da çok sıkmak.

Ayrılık açıkça 2 kişinin birlikte olmaması anlamına gelir. Buna saygı duyup geri çekilmelisiniz. Onu stalklamaktan, arkadaşlarına iş dışında neler yaptığını sormaktan vazgeçin, mesafe tanıyın.

  1. Özür dilemeye çalıştığında kaba olmayın.

Bazı erkekler hatalarını kabul edip özür dilemek ister. Yaptığı yanlışı mantıklı bulmasanız bile, canınız yanmış olsa bile ona ters tepki vermeyin. Sizden özür dilemek için efor harcıyor.

  1. Suçlayıcı olmayın.

Kadınlar her şeyde erkekleri suçlamaya bayılırlar. Durum böyle olunca onun suçu olabilir ama ilişkinin bitmesi için muhtemelen iki tarafta da yanlış giden birşeyler vardır. Suçlamanın bi anlamı yok. Konuşarak çözüme ulaşmayı deneyin.

  1. Ayrılıklar kesinlikle serttir.

Ama eğer eski sevgilinizle olgun bir şekilde konuşup çözmeye çalışırsanız ayrıldıktan sonra bile birbirinize bakacak yüzünüz olur.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu