HaberlerTürkiye

İstanbul Yerel Seçim Sonucu- İstanbul 2019 seçimleri sonuçları CANLI

İstanbul Yerel Seçim Sonucu- İstanbul 2019 seçimleri sonuçları CANLI İstanbul 31 Mart seçimleri sonuçları. İstanbul il ve ilçelerinde belediye başkanlığı için kimlere ne kadar oy geldi?

İstanbul için güncel seçim sonuçları şu şekilde:

YSK verileri ve YSK Başkanının açıklamaları doğrultusunda Ekrem İmamoğlu’nun 4 milyon 159 bin 650, Binali Yıldırım’ın 4 milyon 131 bin 761.

ANLIK SONUÇLAR GÜNCELLENDİ! Son Dakika İstanbul Seçim Sonucu! Güncelleme saati – 11:09

AÇILAN SANDIK:  % 99 

AKP:  % 48,71

CHP:  % 48.75

SAADET P. :  % 1.22

İlgili Haber: DHA: YSK verilerine göre Ekrem İmamoğlu önde

İstanbul Yerel Seçim Sonucu- İstanbul 2019 seçimleri sonuçları CANLI İstanbul 31 Mart seçimleri sonuçları. İstanbul il ve ilçelerinde belediye başkanlığı için kimlere ne kadar oy geldi?

31 Mart Seçim Sonuçları Açıklanmaya Başladı!  

19.15 itibariyle yayın yasağı kaldırıldı. Açılan sandık sonuçları paylaşılmaya başlandı. 

Heyecan ile beklenen seçim sonuçları belli olmaya başladı. İstanbullu seçmenler tercihini yaptı. İstanbul”da oylar kullanıldı. Yayın yasağının kalkmasıyla birlikte seçim sonuçlarını canlı ve anlık olarak paylaşıyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu