HaberlerListelerMagazin

Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğraf Bir Yumurta Oldu

Sosyal medyada yapılan paylaşımların haberleri son zamanlarda özellikle magazin dünyasını en çok meşgul eden haber olmaktadır. Bazende çok ilginç gelişmeler yaşanabiliyor, sosyal medyanın son haberi ise Instagram’da beğeni rekorunun el değiştirmesi oldu. An itibariyle sosyal medyanın en çok beğenilen gönderisi bir yumurta fotoğrafı oldu.

Instagram Beğeni Rekoru el değiştirdi

Instagram Beğeni Rekoru el değiştirdi

Son günlere kadar Instagram’da en çok beğenilen fotoğraf 18 milyon kişinin beğendiği 21 yaşındaki yıldız isim Kylie Jenner’ın çocuğuyla çekildiği fotoğraftı. Fakat kısa bir süre önce henüz sahibi belli olmayan world_record_egg isimli bir hesap sadece bir yumuta fotoğrafı paylaştı. 

10 gün önce paylaşılan yumurta fotoğrafı kısa sürede bir çok kişi tarafından beğenildi ve toplamda 24.5 milyon beğeni alarak Instagram’ın en çok beğenilen fotoğrafı olmayı başardı. Amacı belirtsiz hesabın ise 2.5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu