Haberler

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın istifa etti

Özellikle seçim döneminde bir kesimin tepkisini alan ve sosyal medyada sürekli tartışma odağı olan Buket Aydın, Kanal D'den istifa ettiğini duyurdu.

Kanal D Ana Haber sunucusu Buket Aydın’ın adı sık sık sosyal medyada gündeme geliyor ve bir kesim tarafından tepki gösteriliyordu. Özellikle Kemal Kılıçdaroğlu ile olan konuşması sırasında yaşananlar yerel seçimlerin ardından en çok konuşulan şeylerden birisi olmuştu.

Bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda” dedi ve istifa ettiğini açıkladı.

buket aydın istifa metni

İlgili Makaleler

Buket Aydın’ı halkın çoğu 31 Mart seçimlerinden hemen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk ettiği programda Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara, Adana’yı, Mersin’i alacağız” demesinden sonra canlı yayında kahkaha atmıştı.

Seçimlerin ardından denilen yerleri CHP alınca bir süre sosyal medyada hakkında çok paylaşım yapıldı.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu