HaberlerListeler

Huawei P30 serisinin fiyatları el yakacak gibi gözüküyor

Son yıllarda dünya genelinde akıllı telefon tepe modellerinin fiyatlarında hızlı bir yükseliş göze çarpıyor. Ülkemizde ki döviz kurunu da hesaba katınca telefonlarda akıl almaz fiyatlar görmeye başladık. Tabi pahalı telefon deyince akla gelen ilk marka hiç şüphesiz Apple oluyor. 10 bin TL’nin üzerinde fiyat etiketli modeli olan Apple’ın ardından Samsung, Sony veHuawei gibi markalarda yüksek fiyatlarla ülkemize gelmeye başladılar. 

Kısa bir süre içerisinde Huawei P30 serisinin resmi tanıtımı yapılacak, Huawei resmi olarak da ülkemizde satılıyor fakat şimdiye kadar fiyatlarının yüksek olduğunu düşünüyorsanız artık bir kez daha düşünmeniz gerekecek zira ortaya çıkan Avrupa fiyatları göz korkutmaya yetiyor.

Ayrıca Bkz. “Android Q Beta Nasıl indirilir?”

26 Mart 2019 tarihinde Paris’te düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak yeni tepe modelleriyle ilgili, WinFuture.de isimli internet sitesine yayınlanan rapora göre, Huawei P30 satış fiyatı 749 Euro, b 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olan versiyonu 999 Euro, 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesi olan versiyonu ise 1099 Euro fiyat etiketiyle satışa çıkacak. 

Huawei P30 Lite versiyonun fiyatı ise 369 Euro olacak.


Yüksek fiyat etiketleriyle gözümüz korksa da Huawei kullanıcıları için sürpriz paketlerde hazırlamış, yeni tepe model akıllı telefonlardan alana 60 Euro fiyatı olan kablosuz şarj aleti ve 230 Euro fiyatla satılan Sonos One kablosuz kulaklık hediye olarak verilecek.  Fakat bu durum sadece Avrupa ülkelerinde mi geçerli yoksa diğer ülkelerde de yapılacak mı şuan bilinmiyor.

Kaynak: https://winfuture.de/news,107888.html

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu