HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Her Kadının İsterse Hollywood Yıldızı Olabileceğini Gösteren Makyaj Mucizeleri

Instagram üzerinde makyaj konusunda tam bir fenomen olan Goar Avetisyan, bir çok kişi tarafından güzellik gurusu olarak ta tanımlanmaktadır.  Avetisyan’ı diğer fenomenlerden ve makyaj sanatçılarından ayıran ise bilgi birikim ve yeteneklerini hasta insanlar için kullanmasıdır.

Makyaj yaptığı kişiler genelde kanser hastaları, cilt rahatsızlıkları ve sürekli kalıcı yara izi olan kadınlar oluyor.  Avetisyan onlara hem nasıl daha fazla kendine güven duyabileceğini, hemde makyaj sırlarını öğretiyor.  Üstelik onda görünümünün değiştirilmesini isteyen kişiler dünyanın çeşitli yerlerinden olabiliyorken, onların yanına hiç bir ücret, masraf almadan yardım ediyor. 

Dünya böyle güzel insanlar sayesinde dönmeye devam ediyor dersek yalan söylemişte sayılmayız.  Yardım ettiği kadınların makyajdan öncesi ve sonrasını 4.6 milyon takipçili instagram hesabından paylaşmaya devam ediyor.. Kapatıcı, saç spreyi dudak kalemi ve bulutlar yığınları gibi parlak şekillendirme insanı ne kadar değiştirebilir aşağıda göreceksiniz.

İlgili Makalelerpomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu