HaberlerListeler

Google Pixel 3 XL Kutu ve Aksesuarları İnternete Sızdı

Google Pixel 3 XL

Google Pixel 3 XL

9 Ekim 2018 tarihinde resmi olarak tanıtılacak yeni model Google Pixel 3 XL akıllı telefonun son kullanıcı kutusu ve içerisindeki aksesuarları internet ortamına sızdırıldı. WahPhone Digital tarafından facebook üzerinde paylaşılan fotoğraflarda Google’ın yeni modeli Pixel 3 XL ile geçen yılki modeli Pixel 2 XL arasında hiç bir farklılık gözükmüyor.

Sosyal medyada yer alan bu sızıntıda yeni tepe modelin, Essential ile ilk karşımıza çıkan ama iPhone X ile birlikte moda haline gelen çentikli tasarımı görünürken, telefonun ayarlar menüsünüe girilmiş ve burada yakın plandan çekilen bir fotoğrafta yer alıyor. 

Ayrıca bu fotoğraflara ek olarak Unwire HK isimli bir internet sitesi de yayınlandığı görsellerde Pixel 3 XL kutu içeriğinin ne olduğunu ziyaretçileriyle yaplaşıyor.

Google Pixel 3 XL kutu içeriği

Google Pixel 3 XL kutu içeriği

Google Pixel 3 XL ne zaman satışa çıkacak?

Resmi tanıtımı 9 Ekim olan Pixel 3 XL modelinin kutusundan kablolu USB-C kulaklık, USB-C şarj cihazı, kulaklık jakı adaptörü ve hızlı geçiş adaptörü çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.  Şirket yapacağı resmi tanıtımda akıllı telefonun yanı sıra Pixelbook 2 cihazı ve Google Pixel Stand’ı tanıtması bekleniyor.

Google Pixel 3 XL satış tarihi ise henüz netlik kazanmadı, ülkemizde resmi olarak satışı olmasa da aracılar ve bazı ithalatçılar tarafından tanıtımdan kısa bir süre sonra ülkemize getirilecektir. Google Pixel 3 XL satış fiyatınında ABD’de 900$ Avrupa’da ise 900 euro olması muhtemel.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu