Yaşam - insan

Erkeklerin Aşık Olduğunu Gösteren 5 Davranış

Erkeklerin Aşık Olduğunu Gösteren 5 Davranış nedir? Erkekler genel olarak hoşlandığı kişiye tam olarak hoşlandığını söyleyemez.

istanbul temizlik şirketi

Erkeklerin Aşık Olduğunu Gösteren 5 Davranış nedir? Erkekler genel olarak hoşlandığı kişiye tam olarak hoşlandığını söyleyemez. Fakat erkeklerin aşık olduğunu gösteren davranışlar sergileyerek kendilerini ele verebilirler.

Bunların en başında ise aşık olduğu kişiyi görünce rahat konuşamama, konuşurken kızarma ya da terleme gibi belirtileri olabilir. Erkekler aşık olduğu kişiyi etkileyebilmek için gayet yakışıklı görünmeye çalışıp, olabildiğince kibar davranabilirler. Ayrıca hoşlandığı kadının, başka biri ile konuştuğunu görmek onları deli edebilir. Ne yazık ki pek çok erkek, kıskandığını belli etmekte de zorlanır. Erkeklerin sevdiği kadını etkileme taktiklerinden biri de, karşısındaki kadının hobilerini, sevdiği sanatçıları ya da farklı pek çok konuyu seviyormuş gibi davranmasıdır. Bunun nedeni ise ortak bir alan bulup daha çok konuşma fırsatı ve dikkat çekme çabasıdır. Erkeklerin hoşlandığını anlamak için küçük bir gözlem yapmak yeterlidir.

Tüm bunları göz önüne alarak sizler için erkeklerin aşık olduğunu gösteren 5 davranış listesini derledik. Bakalım sizin de çevrenizde bu davranışları sergileyen, aslında sizden hoşlanan, fakat bunu dile getiremeyen bir centilmen var mı!

Erkeklerin Hoşlandığı Kız Tipleri Nelerdir?

Konuşurken Sizi Güldürmeye Çalışıyorsa

Şimdi genel olarak herkesin ”kadınlar kendini güldüren erkekleri sever” sözünü duymuşsunuzdur. Bundan yola çıkarak da konuşurken araya küçük espriler, ironiler katmak erkeklerin düşünce yapısında hedefe 1 adım daha yaklaşmaktır. Sadece gülmekle ve güldürmekle kalmadan, kadının beyninde de ”ya bu çocuk beni güldürüyor, beni mutlu ediyor” gibi bir düşünce oluşturmak için de çabalarlar. Karşınızdaki erkeğin sizinle konuşurken saçlarını yana attığını, göz kırptığını, gözlerinize bakarken istemsiz bir gülümseme oluştuğunu görüyorsanız bu adam sizden hoşlanıyor denilebilir.

Sürekli Olarak Konu Açmaya Çalışıyorsa

Erkeklerin neredeyse tamamı, ilk etapta nasıl konuşması gerektiğini bilemez. Sürekli sorular sorarak konu açmaya çalışır ve sizinle kendisi arasında bir ortak nokta arayışındadır. İşte o ortak noktayı bulduğunu düşündüğünde ise daha keyifli bir muhabbet ilerletmeye çalışır. Geceleri “iyi geceler”, sabahları “günaydın” mesajlarının ardı arkası kesilmez. Çünkü gece yatar aklındasınızdır, sabah kalkar aklında yine siz varsınızdır. Bu adam bütün gece size mesaj atabilmek adına sabahı beklemiş bile olabilir.

Sizden Gizli Hakkınızda Bilgi Toplamaya Çalışıyorsa

Erkekler hoşlandıkları kadın söz konusu olduğunda ajan kesilebilirler. Burada gel geç ilişki düşünen kişileri kast etmiyoruz. Karşısındaki kadına gerçekten ilgi duyan bir erkek, fark ettirmeden araştırmaya koyulur. Kimlerle arkadaşlık ediyor ya da kimleri takip ediyor, kendisi hakkında birilerine bir şeyler dedi mi, ondan bahsetti mi gibi düşüncelerine cevap ararlar.

Enteresan İltifatlarda Bulunuyorsa

Aşık olan bir erkek konuşma esnasında ne diyeceğini de bilemediği için tuhaf davranışlar sergileyebilir. Aslında rezil olmamak ve hoş görünmek için söylediği her şey onu daha komik bile gösterebilir. Sohbet sırasında değişik iltifatlarda bulunarak sizi şaşırtabilir ve hatta daha önce kimsenin fark etmediği bir özelliğinizi size söyleyerek kaleyi direk fethetmeye çalışabilir. Erkekler iltifat etmeden önce ne diyeceği konusunda çok fazla düşünür. Bu arada sizi dinlemediğini bile düşünebilirsiniz. Aksine sizi o kadar önemsiyor ki ne desem de şunun kalbini alsam düşüncesinden dolayı muhabbetten kopuyordur. Sürekli olarak diğer erkeklerden farklı olduğunu kanıtlama çabası içerisinde olmaları da kadınların en çok dikkatini çeken husustur ve genelde bu durum kadınlar tarafından itici bulunur. Erkekler bunu yapmayın.

Yanınızdayken Dünyanın En Mutlu Erkeği Gibi Görünüyorsa

Hoşlandığı kadın ile buluşmuş bir adamdan daha mutlusu yoktur herhalde. Bundan dolayı, karşısındaki kadın o an ne istese yapmaya çalışırlar ve kesinlikle itiraz etmezler. Çünkü onun tek derdi, o anı sevdiği kadın ile paylaşıyor olmaktır. Eli ayağına dolaşır, doğru cümle kuramayabilir ve bu heyecanı bariz bellidir. ( Masadan kalkarken takılan olmuştu ve en komiği bunu belli etmemeye çalışmasıydı ) Bir erkek otururken size tam dönük olarak ve masaya mümkün olduğunca yakınsa sizden olumlu elektrik alıyor demektir.

Tüm bunları görebildiğiniz biri varsa bir şans vermenizde fayda vardır.

shafiq rehman

DEVELOPER http://www.pakistanjobs.pk/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu