Yaşam - insan

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler

Erkeklerken sevişirken duymak istediği sözler söyleyerek, o anda eşinizin aklını başından alabilir ve hazzı doruk noktasına ulaştırabilirsiniz. O sözlerden bazıları;

Erkeklerken sevişirken duymak istediği sözler söyleyerek, o anda eşinizin aklını başından alabilir ve hazzı doruk noktasına ulaştırabilirsiniz. Aşkın doruk noktasına ulaşmak ve ulaştırmak, yatakta her kadın ve erkeğin isteyeceği şeydir. O özel anı doluca yaşamak ve erkeği yatakta çıldırtmak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler Hangileri?

Erkeklerin yatakta duymak istediği onları çıldırtan sözler, her erkekte farklılık gösterebilir. Bu nedenle aşağıdakilerden size ve partnerinize uygun olanı seçerek, birkaç sihirli sözcükle onun başını döndürmeyi başarabilirsiniz. İşte erkeklerin yatakta duymak istedikleri hoşuna gidecek sözler…

Erkeklerin Sevişirken Duymak İstediği Sözler Hangileri?

Bu Anı Yaşamak Seninle Daha Güzel

Sen benim olmazsa olmazımsın. Bu anı seninle yaşamanın verdiği hazzı anlatamam gibi ona ait olduğunuzu hissettiren sözler söylemeniz, partnerinizin aklını başından almak için yeterli sözlerden biridir.

Cinsel yaşamda erkekler kadınlar gibi değildir. Bunu erkeklerin ve kadınların cinsel uzuvlarını kıyaslayarak da anlayabiliriz. Kadınlarda ereksiyon durumu olmazken, bu durum erkeklerde vardır. O nedenle erkekler sevişirken daha fazla özgüvene ihtiyaç duyarlar. Bir erkek ne kadar özgüven sahibi olursa olsun, sevişirken ona kışkırtıcı sözler söyleyerek özgüveninin artmasına yardımcı olmanız gerekir.

Kollarında Olmak Beni Uçuruyor

Kollarında olmanın size verdiği hazzı anlatmak için kullanacağınız birkaç sözcükten oluşan bu cümle, onu harekete geçirecektir. Özellikle sert davranan erkekler için bu söz daha tetikleyici olacağı için, ilişkinin yüksek bir hazla devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Mümkün olduğu kadar erkekleri yatakta tetiklemek yine özgüvene dayalı olarak ilişkinin performansını artırır. Bunun için erkeklerin yatakta sevişirken duymak istediği sözler ilişkinin seyrine göre mutlaka söylenmeli, bu sözlerle tetikleyici bir etken olunmalıdır.

Sana Bakmak Bile Beni Çıldırtıyor

Onunla göz göze gelmenin bile sizi çıldırttığını bilmesini sağlayın. Bir erkeği yatakta çıldırtmak ve baştan çıkarmak için, sizin de onu ne kadar arzuladığınızı bilmesini sağlayın.

Onunla göz göze geldiğinizde ona olan arzunuzun arttığını hissettirmeniz onu yatakta kışkırtacaktır. Bunu söylemek aynı zamanda romantizmin artmasına ve daha iyi bir birliktelik yaşanmasına neden olabilir.  Doğru sözler ile her zaman hazın zirvesinde olmak istiyorsanız, bu tip sözleri söylemeyi tercih edebilirsiniz.

Ne Kadar Çekici Olduğunu Söyleyin

Erkeklerin sevişirken duymak istediği bazı sözler vardır. Neredeyse her erkek kadın tarafından övülmeyi, çekici ve yakışıklı bulunmayı ister. Sizde ona “Senin bu çekiciliğin hiç bitmeyecek” gibi basitte olsa çekiciliğine atıfta bulunan cümleler kurabilirsiniz.

Çekiciliğine yapacağınız atıf, onun daha fazla etkilenmesine ve sınırsız bir hazza birlikte ulaşmanıza yardımcı olabilir. Genelde bu tip tetikleyici ve özgüvene dayalı sözler, bir ilişkinin ayrılmaz parçasıdır.

Çıldırtan bir çekiciliği olduğuna dair vurgular yapın. Özellikle yatakta buna vurgu yapmanız, ikili olarak iyi bir performans yakalamanızı sağlayabilir. erkeklerin sevişirken hoşuna giden sözler arasında kulağına fısıldayacağınız her söz, adeta doping etkisi yapacaktır.

Her Zaman Çok İyisin

Erkeğin çıldırmasını ve sizi de maksimum hazza ulaştırmasını istiyorsanız, ne kadar iyi olduğuna vurgu yapmaya çalışın. Cinsellik erkeklerde farklı bir psikolojik sürecin başlamasına neden olur. Bu süreçte hangi yoldan giderseniz gidin, karşınıza çıkacak kapı özgüvendir.

Asla Durma Devam Et!

Onu daha fazla istediğinizi hissettirecek cümleler kurun. Durmasını istemediğinizi söyleyerek daha fazla arzuladığınızı belli ederek, muhteşem bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Çünkü erkekler gücünü göstermek ister. Hele ki bunun için bir beklenti içerisinde olan bir kadın varsa, elinden gelenin en iyisini yapacağından kuşkunuz olmasın.

Göz Temasını İhmal Etmeyin

Erkeklerin sevişirken duymak istediği hoşlandığı sözler söylemenin yanı sıra, göz teması kurmakta ilişkiyi şekillendirecek şeylerden biridir. Özellikle zevk dolu gözlerle o anın hazzını yansıtarak gözlerine bakmanız, iki tarafında eşsiz bir mutluluğun kapısını aralamasına neden olur.

Bu Kadar Olmadığını Biliyorum!

Ondaki potansiyeli öne çıkaracak yatakta birazda kışkırtıcı sözler söyleyin. Ona “Bu kadar olmadığını biliyorum” diyerek hem daha fazlasını istediğinizi söyleyebilir, hem daha fazla gaza getirebilirsiniz. Bunu yaparken onu rencide etmekten de mutlaka kaçınmanız gerekir.

Doğru Yerdesin Devam Et!

Tam manasıyla hazza ulaştığınız noktalarda doğru yerde olduğunu bilmesini sağlamak, kendini daha tecrübeli hissetmesini sağlar. Böylelikle ilişkiniz buna göre şekillenecek ve daha fazla zevk almaya başlayacaksınız.

Argo Kelimeler Tercih Edebilirsiniz

Argo kelimeler sevişme esnasında birçok erkeğin hoşuna gider. Sizde bunu fırsata çevirerek karşıdaki kişiyi rencide etmeden argo kullanabilirsiniz. Erkeklerin sevişirken hoşuna giden sözler ve davranışlar üzerine yapılan birçok anket çalışmasında, argoların aslında sihirli birer cümle olduğu sonucuna varılmıştır.

İlginiz Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu