İlginç BilgilerListeler

Dünyanın En İlginç 5 Trafik Levhası

Her gün aynı yoldan gidiyorsanız muhtemelen tabelaların bir çoğunu artık ezberlemişsinizdir. Ancak özellikle Amerika’nın bazı kasabalarında öyle garip tabelalar var ki ne mesaj verdiği ve ne konuda uyardığı bazen anlaşılmıyor bile. İşte aklın sınırlarını zorlayan o tabelalardan bazıları;

5. Amerikan Geyiği

Amerikan Geyiği
Diğer adıyla Sığın olan bu şirin mi şirin hayvancağız arabanızı haşat edebilirmiş. Aslında sığın hızlı bir hayvan değil ama yinede bu yolu kullanırken önlem almamız gerektiği söyleniyor.

İlgili Makaleler

4. Dikkat Tank Çıkabilir!

Dikkat Tank Çıkabilir!
Mutlu mutlu araba sürerken tank tarafından ezilmeyi kim ister ? Tankların veya zırhlı araçların geçtiği yollarda bu levhaları görmek mümkün.

3. Makas

Makas
Verilen mesaj gayet net! Aslında çocukken bu mesajı çok duymuştuk ama hiç gerçek olur diye düşünmemiştik.

2. Cennet Yolu

Cennet Yolu
Okuma yazma bilmeyen biri gece vakti o yolu kullanırken verilen mesajı anlar mı orası muamma. Türkiye’de olsa muhtemelen ölüme teşvikten levhayı oraya koyanı hapse atarlardı.

1. ”Hız Limiti Yok”

Hız Limiti Yok
Trafik canavarlarının en sevdiği levha olsa gerek. Siz genede düz yol bile olsa bu tabelaya uymayın. Yalnız böyle deyince sanki her gün karşımıza bu tabela çıkıyormuş gibi anlaşıldı.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu