İlginç BilgilerListeler

Dünyanın En Dehşet Verici Festivali Cap Git Meh Festivali

Böyle gelenekmi olur diyeceğim ama bir dönem ülkemizde de aynı buradaki yanaklarından şiş geçirenler ve vücutlarının çeşitli yerlerine şiş sokanlar olduğunu görmüştük. Çok şükür artık bizde böyle görüntüler yer almıyor ama dünyanın bir çok yerinde bunlarla karşılaşmak mümkün.

İlgili Makaleler

Festivalde görevliler ellerine aldıkları şişleri katılımcıların yanaklarından ve ağzından  geçirirken binlerce kişi bunu yakından takip ediyor. Yanağından şiş giren adam acı çekiyor mu bilmem ama bunu normal insanın zevkle izleyebileceğini sanmıyorum.

Hadi diyelim şiş ince ve az acı vererek yağaımızı deldi, yukarıda fotoğrafta yer alan adam sanırım en büyük delik benim yanağımda olacak diyerekten böyle bir şey yapma gereksinimi duydu.

Bu da en çok şiş benim suratımda rekorunun sahibi olmaya çalışan adam olabilir. 
pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu