Faydalı BilgilerListeler

Değerli Eşyalarını Hırsızlardan Gizlemek İsteyenler İçin En İyi Gizli Bölme Tavsiyeleri

Halk olarak değerli eşyalarımızı ve paramızı bankalarda ve kiralık kasalarda tutmak yerine genelde evde saklamayı tercih ediyoruz. Böyle olunca daha güvenli hissiyatı veriyor ama durum aslında pekte böyle değil. Televizyonlarda sürekli olarak izlediğimiz evindeki binlerce lirasını ve onlarca gram altınını, bileziklerini, takılarını çaldıran insanlarda değerli eşyalarının yanlarında daha güvenli olacağını düşünmüşlerdi. 

Genel olarak annelerimizden de gördüğümüz altın ve paraları yorganların arasına koymak, kitapların, tencerelerin ve özellikle bir kaç kat sarıp sandığın içine saklamak en klasik yöntemlerdir. Bazıları saklama işini o kadar abartır ki aradığında sakladıklarını bulamazlar bile. Bu ve bunu gibi durumlar için üşenmedik ve evde gizli bölmeler oluşturmanız için sizlere yeni fikirlerle geldik.

Aşağıda göreceğiniz bu liste günlük, ev eşyalarının çok gizli yerlere dönüştürülmesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecektir. Bu akıllı numaralar 007’nin kendisini dahi kandırır ve değerli (veya utanç verici) eşyalarınızı düşman ellerinden uzak tutacağınızı garanti eder. 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu