HaberlerKültür - Sanat

Arif v 216 Vizyona Rekorla Giriş Yaptı

G.O.R.A. filmiyle hayatımıza giren ve olumlu tepkiler alan Arif ile Robot 216 karakterlerinin yeni maceralarını anlatan Arif V 216 sinema filmi yayınlanan ilk görsellerle sinema severleri beklenti içerisine sokmuştu. 5 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren film olumlu ve olumsuz yorumlara rağmen sinema salonlarını izleyiciyle doldurmayı başardı.

Senaryolu yine Cem Yılmaz tarafından yazılan filmde yönetmen koltuğuna Kıvanç Baruönü oturuyor. Vizyona girmesiyle birlikte kapalı gişe oynamaya başlayan filmin ilk üç günü Türk sinemalarının ocak ayı açılış izlenme rekorunu kırdı. Sadece ilk üç günde 1 milyon 331 bin 691 tarafından izlenen film yorumculardan da olumlu tepkiler aldı.

Cem Yılmaz tarafından “İnsan olmak isteyen bir Pinokyo öyküsü gibi ve dostluk üzerine” diye tasvir edilen Arif V 216 filminde daha önceki bir çok filmde kamera karşısına geçtiği arkadaşları yine yer alıyor.

Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ahu Yağtu, Çağlar Çorumlu, Özge Özberk, Zeynep Kankonde, Tuncay Beyazıt, Sercan Badur, Özgür Emre Yıldırım, Kubilay Aka, Erkan Üçüncü, Can Yılmaz’ın yanı sıra Kerem Alışık, Mert Fırat, Şükrü Özyıldız, Farah Zeynep Abdullah, Kamil Güler, Tuba Ünsal, Mustafa Sandal, Mariya Anatasiyeva, Murat Cüreklibatur gibi ünlü isimlerin yanı sıra Türk sinemasının yakışıklı jönlerinden Ediz Hun yer alıyor.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu