HaberlerTV Yayınları

Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisi İspanya’da Yayına Başlıyor

Milliyet

Türkiye’de yayınlandığı dönemde en çok izlenen ve aynı zamanda en çok tartışılan dizilerden birisi olan Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi, dünyada efsane olmaya devam devam ediyor. İspanyanın en büyük medya kuruluşlarından birisi olan Atresmedia firması diziyi yayınlamaya başladı.

Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan dizi tanımında geçen “bu dizi ayrı bir dizi” kelimeleri dikkatlerden kaçmadı. Bitmesinin üzerinden 5 yıl gibi bir zaman geçmesine rağmen efsane olma yolunda hızla devam eden Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisi daha önceden de bir çok ülkede yayınlanmıştı.

İlgili Makaleler

Dünya genelinde toplam 80 milyon kişinin izlediği tahmin edilen dizi, önce yayınlandığı Latin Amerika ülkelerinde reytingleri altüst etmişti. Şili ve Peru’da yayınlandığı 2014-2015 döneminde ülkelerin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştı. Bugüne kadar toplam 40 ülke yayınlanmış ve bu yıl yayınlandığı Nova TV‘nin ise en iddialı dizilerinden birisi olarak gösterilmeyi başarmıştır.

Tüm dünya genelinde kadınların yaşadığı şiddet sorununu samimi bir bakış açısıyla izleyiciye yansıtması dizinin en çok izlenme nedenlerinden birisi olduğu söylenebilir. Toplam 80 bölümün alınmış olan dizi 2 ayrı sezona bölünerek İspanyol seyircinin beğenisine sunulacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu