ListelerOyun Dünyası

Anno 1800 Oyun İncelemesi

İlk olarak 1602 yılına dönmüştük. Sorasında da 1503 yılına… Akabinde Anno serisi düzenli olarak farklı tarihleri baz alan oyunlar üretme kararı aldı ve iyi ki de yaptı.
En son 2015 yılında üretilen Anno 2205 ile işler biraz çığırından çıkmıştı ama öyle görünüyor ki yapımcı ekip 1701 yılından 2070’e atlamanın acısını çıkartacak gibi görünüyor. Kim bilir? Belki de bu kocaman bir plandı? Neyse efendim, gün geldi çattı ve yeni Anno’nun yeni oyunu bize merhaba dedi.

Dedi ama tıpkı Age of Empires IV gibi çok da bir detay vermeden çekip gitti. Elimizde olan bilgilerin başındaysa oyunun Endüstri Devrimi dönemini konu alacağı yer alıyor. Yakın tarihin ve bir noktada insanlık tarihinin şüphesiz en önemli olaylarından birisi olan Endüstri Devrimi’ni başından sonuna kadar yaşayacağımızı düşünüyoruz zira genelde Anno oyunları belirli bir dönem içerisinde kalmayı tercih ediyor.

Amacımızsa bu muazzam dönüşüm esnasında bir yönetici olarak devasa metropoller üretmek, çalışan lojistik bağlantılar kurmak, yeni yerler keşfetmek, diplomasi ve tüccarlığımızı ön plana çıkarmak. Yayınlanan kısa videoda oyun içi grafik kalitesinin geliştiğini görmek mümkün. Ayrıca bazı animasyonlar da şimdiden oyunun harita üzerinde önceki yapımlara göre çok daha güzel gözükeceğinin habercisi. Her Anno oyunu bir maceradır sevgili okur. Yeni oyunun getirecekleri için de şimdiden heyecanlıyız.

Anno 1800 Sistem Gereksinimleri

Anno 1800 Sistem Gereksinimleri

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu