HaberlerPolitika

Akşener, Erdoğan’ın sözlerine yanıt verdi: Tehdit mi ediyorsun, Hodri Meydan

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting sırasında kendisi hakkında söylediği Birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. Aynı yola sen de düşebilirsin”  ifadelerinin ardından şahsi sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi. Akşener Twitter’da yaptığı payaşımda Erdoğan’a “Hodri meydan” dedi.

“28 ŞUBATTA KORKMADIM ŞİMDİ NİYE KORKAYIM?, HODRİ MEYDAN”

Meral Akşenir Twitter üzerinden paylaştığı mesajında Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ı da etiketleyerek şu mesajı paylaşdı. 

İlgili Makaleler

Haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır. Hak söze uydum diye, tehdit mi ediyorsun? Ben 28 Şubat’ın tanklı-tüfekli paşalarından korkmamışım da, zamanında onlardan korkanlardan şimdi niye korkayım? Hodri meydan!


Erdoğan, Akşener hakkında ne demişti?

Elazığ’da 31 Mart seçimleri için yaptığı miting sırasında  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meral Akşener için “Sen Erdoğan’ın ağzından halkına terörist dediğini ispatlayamazsın. Ödeyeceksin. Ortağın hesabını ödüyor. Birileri şu an cezaevinde süre dolduruyor. Aynı yola sen de düşebilirsin. Bu ülkenin Cumhurbaşkanına iftira atamazsın. Türkiye yol geçen hanı değildir. Bir hukuk devletidir.Sürekli bizi dillerine doluyorlar. CHP’ye sözde İYİ Parti’ye gönül vermiş kardeşlerime gerçekleri anlatmıyorlar. Kardeşlerim bu çapsızlar hangi iftirayı atarsa atmaz bizim gündemimiz, hedefimiz millet…”  sözlerini söyledi.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu