HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Afrin Şehidinin Eşinin Çektirdiği Ağlatan Düğün Fotoğrafları

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin bölgesine yaptığı Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan’ın eşi Gamze Mehmethan, daha önce düğünden önce çektirdiği ve hayatının en güzel zamanları olan düğün fotoğraflarının aynılarını bu sefer çok sevdiği kocası olmadan çektirdi. 

Çektirdiği fotoğraflarda bir öncesi ve bir yıl sonrası olduğunu belirtken şehit eşi, çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştı ve fotoğraflar milyonlara ulaştı. Gören gözlerini dolduran fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

”Çekim yaptığımız bu evi tamamen kapatmışlardı. Duvarından atlayıp girdim içeri. Anılarımızı yaşamaya hiç bir şey engel değil. Bir yıl öncesi/ bir yıl sonrası.”
Şehit eşi kocasının cenazesinde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan üniforma giyerek şehit olan kocasını karşılaşmıştı.pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu