EğitimHaberlerOyun Dünyası

Online satranç turnuvası başlıyor

Koronavirüs pandemisi sebebiyle sürekli evde geçirilen zamanı iyi değlendirmek ve gençlerin hobilerine yeterli zamanı ayırmaları için düzenlenen Eyüpsultan Online Satranç Turnuvası 19 Nisan Pazar günü başlıyor.

Koronavirüs salgını sebebiyle milyonlarca kişi evlerinde çıkamıyor. Evde geçirilen bu zamanın iyi değerlendirilmesi, gençlerin ve çocukların eğitimlerine ve hobilerine daha fazla zaman ayırabilmesi için bir çok sosyal medya ve online yayınlan düzenlenmeye devam ediyor. Bunlardan birisi olan Eyüpsultan Online Satranç Turnuvası 19 Nisan Pazar günü başlıyor.

Eyüpsultan Online Satranç Turnuvası

Eyüpsultan Kaymakamlığı, Eyüpsultan Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği tarafından organize edilen turnuva, 19-22-24 Nisan tarihleri arasında yapılacak. İstanbul genelinde Lichess hesabı bulunan herkesin katılabileceği turnuva akşam 19:00-21:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Dereceye giren ilk 10 kişiye madalya ve 1.’ye sürpriz hediyelerin verileceği turnuvaya, başvuru için gerekli link https:/lichess.org/tournament hesabından paylaşılacak.

pomeranian boo fiyatları
Kaynak
İSTANBUL, (DHA)

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu