Deniz Seki'nin hızlı hayatına yetişemiyoruz projeleri ile her gün yeni bir renkle devam ediyor sevgili sanatçı. Yanmadan Sönmüyor İnsan diyen sevgili sanatçının hızına yetişmemiz mümkün değil o yüzden sizler için bu haberi derledik..

1. Deniz Seki'nin 5 Haziran'da Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olmasından beri bütün gözler tabiki onun üstünde

 Deniz Seki'nin 5 Haziran'da  Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nden tahliye olmasından beri bütün gözler tabiki onun üstünde

2. Deniz Seki'nin özgürlüğünü dibine kadar yaşaması gözler önünde olması tabiki beklenen bir şeydi ...

 Deniz Seki'nin özgürlüğünü dibine kadar yaşaması gözler önünde olması tabiki beklenen bir şeydi ...

3. Öncelikle henüz cezaevindeyken 15 Mayıs'ta Ön Sipariş ile satışa sunduğu kitabı "Mutluluğa Söz Verdim" ...

Öncelikle henüz cezaevindeyken 15 Mayıs'ta Ön Sipariş ile satışa sunduğu kitabı "Mutluluğa Söz Verdim" ...

Bunun ardındanröportajları ile devam etti.  

4. Ardından hemen Albüm çalışmalarına başlayan Seki 9. Albüm için heyecanını gizlemekten geri kalmadı

Ardından hemen Albüm çalışmalarına başlayan Seki 9. Albüm için heyecanını gizlemekten geri kalmadı

 Bugüne kadar 8 albüm çıkarmış olan sanatçı , 9. Albümünün adını manidar bir şekilde "Şükür Kavuşturana" koydu. Sevgili sanatçı albüm heyecanını sosyal medya üzerinden kendi hesabından şu şekilde ifade etmişti:

" Çok heyecanlıyım... Gerçekten 'Şükür Kavuşturana'En çokta hepinizin kalplerine dokunacağım dakikalar yaklaştı ya.Öyle merak ediyorum ki şarkıları dinleyince kalpten kalbekurduğumuz o anı yaşama heyecanındayım. Yarın sabahşarkılarımız ilk defa @fizyofficial 'de... "

23 Haziranda satışa sunulan 9. Albüm olan "Şükür Kavuşturana" Deniz Seki özleyenleri ve hayranları tarafından çok güzel karşılandı. 

5. BeStyle Dergisi Temmuz ayı kapağında Deniz Seki'ye yer verdi...

BeStyle Dergisi Temmuz ayı kapağında Deniz Seki'ye yer verdi...

6. klipler, röportajlar, dergiler, imza günleri .. dur durak bilmeyen Deniz Seki'nin enerjisine yine hayran kaldık hayranları olarak :)) 

klipler, röportajlar, dergiler, imza günleri .. dur durak bilmeyen Deniz Seki'nin enerjisine yine hayran kaldık hayranları olarak :)) 

7. Konser vakti gelmişti artık

 Konser vakti gelmişti artık

 İstanbul Harbiye Açıkhava Konser'inde özgürlüğüne kavuştuktan sonra ilk kez konser veren Seki hayranlarıyla ilk kez buluştu , kendi sosyal medya hesabından da bu resimle mutluluğunu simgeledi .

Bu günlerde konserden konsere koşan Seki, bugün Girne Çarşı diye konumlandırdığı yerde bir sokak sanatçısı ile düet yaptı ve kendi sosyal medya hesabından video paylaşarak şu şekilde ifade etti müziğe olan hasretini ve sevgisini  : " Hayatımın en özel dakikalarından biriydi. Müzik her yerde müzik. Girne sokaklarından bizden size samimi sıcacık bir Cumartesi düeti Mehmet Acar ile..."

9. Tiryakisi olmuşum şarkısını sokakta söyleyen Seki'nin yeni adımlarını merakla takip ediyor olacağız :)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları