HaberlerListelerMagazin

Yılın En Çok Kazanan Aktörü Belli Oldu

Forbes dergisinin yaptığı araştırmalara göre hazırladığı listede 2017 yılının en çok kazanan oyuncuları listesinde bir numarada Abd’li aktör Mark Wahlberg yer aldı. Bu yıl oynadığı Transformers 5 ve Babalar Savaşıyor 2 filmlerinden kazandığı 68 milyon dolar onu birinci sıraya taşımaya yetti. 

Mark Wahlberg’ın ardından ikinci sırada ise Sahil güvenlik ve Hızlı ve Öfkeli filmlerinden kazandığı 65 milyon dolarla Dwayne Johnson yer aldı. hızlı ve öfkeli deyince akla gelen ilk ilim olan Vin Diesel ise tam 54.5 milyon dolar kazanarak 3. sırada kendine yer buldu. Forbesin listesi dam Sandler, Cackie Chan, Robert Downey Jr., Tom Cruise Shah Rukh Khan, Salman Khan, Akshay Kumar ile devam ediyor.

Listede görmeye aşina olduğumuz ve hatta bir kaç yıl üst üste ilk sırada yer alan Johnny Depp‘i bu sefer göremememiz ise diğer bir ayrıntı olarak nitelendirilebilir.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu