HaberlerListeler

Xiaomi sahiplerine müjde Karanlık Mod geldi!

Xiaomi MIUI 10 için Karanlık Mod özelliği!

Çin’de ki Xiaomi Mi 6 kullanıcıları için firma yeni bir araya yüz güncellemesi yayınladı. 9.1.28 numaralı güncelleme ile birlikte artık kullanıcılar Karanlık Mod özelliğini kullanmaya başlayabilecekler.

Bu mod ile MIUI 10 arayüzü kullanan akılı telefonlarda gece kullanımı daha verimli hale getirilirken aynı zamanda kullanıcılar güç tasarrufu da yapıyorlar.

Son zamanların modası haline gelen Gece Modu, artık bir çok uygulamada, internet sitesinde ve akıllı telefonlarda kullanılmaya başladı. Gece modu kullanılan bir çok Andorid uygulamaya kesin denk gelmişinizdir. Hem gözlerimizi yormuyor hemde daha düşük ışık ve güç kullandığı için batarya süresinin uzamasına sebep oluyor.

Yavaş yavaş bütün akıllı telefon firmalarının kullanmaya başladığı gece modunu kısa bir süre önce Samsung One UI’de görmüştük. Bu özelliği şimdi de Xiaomi’nin piyasaya sürdüğü son arayüz ile birlikte Xiaomi kullanıcıları kullanmaya başladılar.

MIUI 10 özellikleri neler?

MIUI 10 özellikleri neler?

Xiaomi’nin yeni arayüzünün getirdiği en büyük yenilik hiç şüphesiz yapay zeka teknolojisinin kullanılması oldu. Yapay zeka ile birlikte derin öğrenme kullanılan arayüzde uygulamaların yüklenme süreleri ve kullanım davranışları hesaplanıyor ve buna göre otomatik ayarlamalar yapılıyor.

Bununla birlikte daha önce Google Pixel serisinde görmeye alıştığımız tek kamera ile bokeh efekti Xiaomi Mi 5 ve Xiaomi Mi Note 2 modellerine de getirilmiş oldu.  Son olarak evdeki akıllı ev aygıtlarının yönetilmesi ve sürüş modu gibi bir çok yenilik Xiaomi kullanıcılarına sunulmuş oldu.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu