HaberlerListeler

Xiaomi Pocophone F2 Modelinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Xioami modellerinden daha uygun fiyatlı, fiyat / performans sunan alt markası olan Pocophone markasının ilk telefonu Pocophone F1 modelinin piyasaya çıkmasının üzerinden dört ay geçmesine rağmen Poco F2 modelinin Geekbench testi sonuçları ortaya çıktı. 

300 dolar fiyat etiketiyle satılan Poco F1 modelinde Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM ve 4000 mAh batarya yer alıyordu. Test sonuçları da gösteriyorki bu özelliklerin kullanılmasına yeni modelde de devam edilecek.

Poco F2 modeli Snapdragon 845 ile geliyor

Poco F2 modeline ait olduğu gözüken performans testi sonuçlarının takipçileri biraz şaşırttığını söyleyebiliriz. Zira yeni model olmasına rağmen bir önceki modelde kullanılan Snapdragon 845’in bu modelde de kullanıldığını görüyoruz. Firmanın işlemci yerine daha çok kamera, batarya ve belkide ekran kalitesinde yeni geliştirmeler yapacağı düşünülüyor. Yine 6 GB RAM ile piyasaya çıkacak POCO F2 modelinin ekranında yer alan çentiğin daha küçük olabileceği söylentiler arasında. Fiyatı yükseltmemek içinde böyle bir yönteme baş vurdukları söylentiler arasında.

Pocophone POCO F2 Geekbench testi sonuçları

Pocophone POCO F2 Geekbench testi sonuçları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ilk modelin piyasaya çıkmasının üzerinden daha 4 ay geçmişken yeni modelin ortaya çıkması, firmanın kullancıların hoşuna gitmeyen noktalarda değişiklik yaparak, daha az donanım güncellemesiyle fiyatını değiştirmeden piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Test sonuçlarının ne kadar gerçek olduğu henüz bir netlik kazanmadığından kesin bilgi için firma tarafından bir doğrulama gelene kadar kullanıcılar beklemek zorundalar.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu