HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Türkiye’de Yapılan Festivaller

1. Mayfest

Mayfest

Öğrencilerin yorucu ders temposu arasında yaza merhaba deyip stres atmalarını amaçlayan festivaldir MayFest Festivali.Türkiye’deki bir çok üniversiteden gelen öğrenciler Alanya’da buluşur. Festival 3-4 gün sürer. Konserlerin yanı sıra plaj turnuvaları, yarışmalar, konsept partiler vb. etkinlikler de düzenlenmektedir.

İlgili Makaleler

2. Zeytinli Rock Festival

Zeytinli Rock Festival

Festival Balıkesir’in Zeytinli ilçesinde her sene yapılmaktadır. Birbirinden ünlü bir çok Türk rock sanatçısı ve grubu festival boyunca sahne almaktadır. Festival genellikle ağustos ayının sonlarına doğru yapılmaktadır. Zeytinli Rock Festivali genelde bir hafta boyunca sürmektedir. Şimdiden çadırınızı hazırlayıp bu muhteşem şöleni kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

3. Colorfest

Colorfest

Festivalin çıkma yeri Hindistan’dır. Ülkemizde pek çok şehirde farklı tarihlerde yapılmaktadır. Bu şehirlerden başlıcaları İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’dır. Festivale herkes beyaz tişörtle katılır. Koşuya başlanır. Her km de yarışmacılar farklı bir renk yağmuruna tutulur. Colorfest‘te koşuyu bitirdiğinizde rengarenk bir tişörtün yanı sıra rengarenk bir tene de sahip olursunuz.

4. Kuşadası Gençlik Festivali

Kuşadası Gençlik Festivali

Geçen sene ilki düzenlenen Kuşadası Gençlik Festivali çok büyük bir ilgi görmüştü. Festival 5 gün sürdü. Pek çok sanatçı festivalde konser verdi. Açılış partisinde de pek çok ünlü sanatçı sahne aldı. Bu sene ikincisi düzenlenen festival umuyoruz her sene olur.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu