ListelerOyun Dünyası

The Crew 2 Oyun İncelemesi ve Çıkış Tarihi

The Crew 2, açık dünya oyunların çoğunda deneyimlediğimiz uçaklarla, teknelerle, motosikletler vb. araçlarla yapılan adrenalin dolu yarışları mekanikler toplayıp, güzelleştirip önümüze getiriyor. Amerika’nın eşsiz güzelliklerle kaplı yollarında, bulutların arasında ve ışıltılı sularında heyecanı dopdolu yaşayacağımız The Crew 2 önümüzdeki yıl bizlerle olacak. Gelin bizi nasıl bir oyun bekliyor bir göz atalım.

3 farklı platformda (PC, XONE ve PS4) piyasaya sürülecek olan The Crew 2, ister motosiklet üzerinde, ister sürat teknelerinde,isterseniz de göklerde süzüleceğiniz uçaklarla yarışma fırsatını bulacaksınız.Bir Ubisoft klasiği olarak 4 farklı pack şeklinde piyasaya çıkacak olan oyunun içinde yok yok. Sınırsız özgürlük sloganı ile çıkacak oyunda Detroit, Miami, New York, San Francisco, Las Vegas ve New York gibi ikonik şehirlerde sürat yapabileceksiniz.

Serbest stil, sokak yarışları, profesyonel yarışlar ve of road olmak üzere 4 farklı kategori şimdiden bizleri bekliyor. Porsche 911’den pervaneli uçağa kadar geniş bir yelpazede çeşit çeşit aracın kullanımımıza açılacağı, Season Pass ile başka yeniliklerin de ekleneceği söyleniyor.Bekleyip göreceğiz! 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 7 64 ya da daha üstü

İşlemci: Intel Core i5-3570K @3.4 Ghz ve ya FX-6300 

RAM: 6 GB 

Gerekli Boş Depolama Alanı: 50 GB boş alan

Ekran kartı: Radeon R7 260X (+2048MB) veya nVidia GTX 560

DirectX: DX 11

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Win 10 64

İşlemci: Intel Core i7-3820 @3.6 Ghz ve ya AMD FX-8350 ya da Eşdeğer bir işlemci

RAM: 8 GB

Gerekli Boş Depolama Alanı: 50 GB boş alan

Ekran kartı: GeForce GTX 960 ve ya AMD Radeon R9 390 (En az 4 GB belleğe sahip bir ekran kartı modeli)

DirectX: DX 11

The Crew 2: E3 2017 Motorsports Gameplay

The Crew 2: E3 2017 Cinematic Announcement Trailer

The Crew 2 Map

The Crew 2 Map

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu