HaberlerTürkiye

Taksiciler ile UBER’ciler Kavga Etti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Sürdürülebilir Ulaşım Kongresi’ne katılan taksiciler ile UBER’ciler arasında kavga çıktı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlediği “İstanbul Ulaşımını Konuşuyor” konulu “Sürdürülebilir Ulaşım Kongresi”’nde İstanbul’da ki ulaşım problemlerini çözebilmek amacıyla hazırladığı kongrede bir araya gelen taksiciler ve UBER’ciler arasında kavga çıktı.

TAKSİCİLER İLE UBER’CİLER KAVGA ETTİ

İki gün sürecek olan kongrenin henüz ilk gününde kongreye katılan iki grup arasında oluşan gerginlik güne damgasını vurdu. Henüz tam sebebi bilinmese de taksiciler ve UBER’cilerin olduğu belirtilen iki gurup arasındaki kavgayı kongredeki diğer katılımcılar araya girerek ayırdılar. Kavga sırasında arada kalan ulaşımdan sorumlu İBB Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Demir konuyla ilgili olarak “Bu olaylar hiç birimize yakışmıyor. Ben gerçekten çok üzüldüm. ‘Niye bu şekilde bir şey düzenledim?’ diyerek de kendime kızıyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu