HaberlerListeler

SSD VDS (Paylaşımsız Sanal Sunucu) Avantajları Nelerdir?

Günümüzde website sayısı büyük bir hızla artmaya devam ediyor. Artan veri miktarı ve gelişen projeler ihtiyaçlarıda artırıyor. Çoğu kişi websitelerini hosting hizmetlerinde barındırıyor ve uzunyıllar paylaşımlı hosting sunucularında sorunsuz bir şekilde yayın yapabiliyorlar. Ancak websiteye gelen trafik arttıkça ve mevcut veri miktarı çoğaldıkça mevcut donanımlar yetersiz kalmaya başlıyor.

Gelişen web projelerinde paylaşımlı hosting hizmetlerinden sonraki aşama sanal sunuculardır. Sanal sunucular kullanıcılarına özel bir sistem sunar ve sadece kendi projelerini barındırma imkanı sağlar. Üstelik yüzlerce, hatta binlerce müşteri ile ortak ip adresi kullanmak zorunda kalmazsınız. Sanal sunucu kullanan kişiler ve firmalar, aynı sunucuda barınan diğer kişilerin aldığı saldırılardan veya yoğun işlem tüketimlerinden etkilenmezler. Sanal sunucu hizmetlerinde performans alınmak isteniyorsa dikkat edilmesi gereken bir önemli konu daha var. Bu konu sunucu disk türünün SSD olmasıdır. Bu noktada SSD VDS hizmetlerini önermekteyiz.

SSD VDS Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

SSD VDS tercih etmenin en önemli sebebi normal HDD’lere göre çok daha fazla işlem yapabilmeleridir. SSD’ler daha performanslı ve güvenli disklerdir. SSD VDS alırken dikkat edilmesi gerekenler ise aşağıdaki gibidir:

 ●    Şirketin güvenirliği

●    Müşteri yorumları

●    SSD VDS kullanan diğer müşteri yorumları

●    Mümkünse sunucu test imkanı

●    SSD performans sonuçları

●    Teknik destek imkanı

NARİNHOSTİNG ile Farkını Yaşayın

Narinhosting, müşteri ihtiyaçlarına göre farklı sunucu çözümleri üretebilmektedir. Örneğin, depolama amaçlı ihtiyacı olan bir müşterisine HDD VDS verebilirken, performans odaklı arayış isteyen müşterilerine; SAS ve SSD disk alternatifleri sunabilmektedir. Narinhosting, 7/24 teknik destek veren ve İzmir konumlu bilişim şirketidir. Resmi olarak 2003 yılı İzmir ticaret odası kaydı bulunmakta olup 2010 yılından günümüze resmi olarak hosting sektöründe faaliyet göstermektedir.

Website: https://narinhosting.com

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu