HaberlerListeler

iOS 13 Geliyor! Gelecek Olan Yenilikler Belli Oldu

Hız Sorununa Odaklanılmış Durumda

iPhone kullanıcılarının sıkça dile getirdiği yavaşlık ve genel performans sorununa iOS 13 güncellemesi ile çözüm bulunması bekleniyor. Şirket, kullanıcılarının sorunlarını göz önünde bulundurarak yaptığı bu çalışmada sorunların çözüme kavuşturulacağını açıkladı.

Performans ve Pil Tasarrufu İçin Yeni Güncelleme Yolda

Son dönemlerde uygulamalar kendi çapında gece modu ve benzeri performans düzenlemeleri yapmaya başladılar. Yakın zamanda bazı Android cihazlara da gelen bu özelliğin gelecek olan güncelleme ile birlikte iOS işletim sistemi kullanan cihazlara da gelmesi bekleniyor. Kullanıcıların artık sistem ayarlarında ve bazı uygulamalarda gezerken artık pil tasarrufu ve ışık için  düşünmesi gerekmiyor. Zira gelecek olan güncelleme ile birlikte bazı alanlarda gece modu kullanılabilecek.

Gece modu hali hazırda bazı Mac cihazlarda kullanılabiliyor ancak sıra şimdi iOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerde.

Güncelleme Desteği Bazı Cihazlar İçin Kesiliyor

Yeni güncelleme oldukça mutluluk verici ancak bazı cihazlar bu güncellemeden nasibini alamayacak. iPhone 5S ve altı bir cihaz kullanıyorsanız ne yazık ki gece modu deneyiminden yararlanamayacaksınız. Şirketin bu politikası zaman zaman tekrar gündeme getiriliyor ve kullanıcılar şikayetlerini belirtiyor ancak Apple şirketi bu konuda gayet katı bir politika izlemekte.

Güncelleme hakkında şuan için gelen bilgiler kısıtlı ancak ilerleyen tarihlerde detaylı bir açıklama yapılacaktır. Güncellemenin geleceği tarih ise şuan için net olarak belirlenmemiş durumda.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu