HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Sosyal Medyada Yeni Trend Instagram`ın Zengin Bebekleri

Sosyal medyayı herkes farklı amaçlar için kullanıyor. Kimisi arkadaşlarına ulaşmak, kimisi iş hayatı, kimisi ise yaşantısını tanımadığı insanlarda görsün ve biraz göz önünde olayım amacıyla. Daha önceden eminim Instagram’ın zengin çocukları, Katar’ın zengin çocukları, zengin ruslar vs. vs . bu hesaplardan birisine isteyerek veya dolaylı yollardan denk gelmişsinizdir. 

Bu moda öyle bir hal aldı ki yapılan görgüsüzlüklerin sonu gelmemeye başladı. Bazı arap ülkelerinde bu zenginler cezalarla karşılaştılar. Hatta bir dönem farklı ülkelerdeki zenginler ülkelerin çocukları bir birleriyle hangimiz daha zenginiz diye yarışa bile girdiler. 

Kim ne derse desin bu olayı başı Dan Bilzerian‘dır. Adam öyle bir lüks yaşam paylaştı ki dünyanın her yerinde milyonlarla takipçiye ulaştı ve bu akımın başlangıcı oldu.  Artık büyüklerin arasından çıkan bu zenginlik yarışı şimdi bebekler üzerinden yapılmaya başlandı. 

İlgili Makaleler

Instagram’ın zengin bebekleri adıyla açılan sosyal medya hesabında dünyanın bir çok farklı yerindeki varlıklı ailelerin çocuklarına aldıkları lüks hediyeler, oyuncaklar ve şatafatlı yaşantılarını takipçileriyle paylaşıyorlar.  Ne diyelim zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış benimde ellerimi yordu.

Bahsettiğimiz sosyal medya hesabında paylaşılan fotoğraflardan bazılarını sizler için bir araya getirdim.
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu