HaberlerListelerSpor

Nuri Şahin’e Alçakça Saldırı

Borussia Dortmund‘da forma giyen başarılı futbolcumuz Nuri Şahin’e Almanya’da alçakça bir karalama kampanyası başlatıldı. Almanya’da yaşanan Türk düşmanlığı bir gez daha görülmüş oldu.

Nuri Şahin’e hakaret dolu mesajlar atılmaya başlandı.

İlgili Makaleler

Nuri Şahin halen devam eden Afrin operasyonunda şehit olan askerlerimiz için kendi sosyal medya hesabından “Afrin’de hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim. Başımız sağ olsun, geride kalanlara Allah dayanma gücü versin”  mesajı yayınlayarak Zeytin Dalı Harekatına olan desteğini göstermiş oldu.

Bu destekten rahatsız olan PKK/PYD terör örgütü yandaşları ve Almanya’da ki ırkçı gruplar hep birden Nuri Şahin’e karşı hakaret dolu mesajlar yollamaya başladılar. Şahin’i yalnız bırakmayan duyarlı vatandaşlar ise onun yanında olduklarını gösteren mesajlarla destek verdiler.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu