HaberlerListeler

Lenovo Z6 Kamerasıyla İlgili Detaylar ve Gerçek Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı

Lenovo Group Başkan Yardımcısı Chang Cheng sosyal medya hesabından kısa bir süre sonra tanıtılması beklenen Lenovo Z6 ile ilgili paylaşım yaptı. Paylaşımında telefonun arka kısmında yer alan üç kamera ile ilgi detayların yer aldığı görülüyor.  Aynı zamanda kameranın özelliklerinin yanı sıra bu kamera ile çekilmiş ve kamera yeteneklerini gösteren bir kaç örnek fotoğrafta görülüyor.

Lenovo Z6 modelinde 24 megapiksel Sony IMX576 sensör kullanılacak ve aynı zamanda bu sensör yapay zeka ile de desteklenecek.  Harika bir odaklanma hızı olan bu sensörün çektiği fotoğraflar ise 5696 x 4272 boyutuna kadar çıkabiliyor. Işıklı ortamlarda harika fotoğraflar çeken sensör, ışığın düşük olduğu yerlerde de kaliteli fotoğraflar çekebilmesi için bünyesinde piksel bindirme ve çoklu çerçeve sentez algoritmasını barındırıyor.

Levono Z6 teknik özellikleri

Levono Z6 teknik özellikleri

Levono Z6 gücünü Snapdragon 730 yonga setinden alırken, 4.000 mAh bataryaya ve bu bataryanın daha hızlı dolması için 18W hızlı şarj desteğine sahip. Yukarıda belirttiğimiz gibi 3 arka kamerası olan telefonda 2x optik zoom özelliği bulunan 8 MP telefoto kamera ve fotoğraflara derinlik kazandırması için 5 MP sensör yer alıyor. Telefonun ön kısmında ise yine yapay zeka destekli 16 megapiksel selfie kamerası bulunuyor.

Levono Z6 ne zaman tanıtılacak?

Levono Z6 ne zaman tanıtılacak?

Levono Z6’nın tanıtım tarihiyle ilgili henüz net bir tarih verilmedi fakat sızan haberlere göre Temmuz ayının ilk haftalarında tanıtılması bekleniyor.


pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu