HaberlerListelerTeknoloji

Meizu 16 Plus Sound Color Edition İsimli Telefonunu Duyuruldu

Meziu markası 14 şubat tarihinde özel bir telefonun tanıtılacağını belirtmişti. Tanıtılacak yeni akıllı telefon modelinin ne olacağı konusunda ise bir çok iddia ortaya atılmıştı. Hatta Meziu Note 9 modeli olacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat tüm bu beklentilerin aksine ses sistemi uzmanı Astell&Kern ve Jerry Harvey Audio ile birlikte çalışarak üretecekleri Meizu 16 Plus Sound Color Edition modelinin duyurusu yapıldı.

Astell&Kern XB10 ve Billie Jean

Astell&Kern XB10 ve Billie Jean

Özel bir paket olarak satışa çıkacak olan Meizu 16 Plus Sound Color Edition modelini kutusundan 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla birlikte Astell&Kern Billie Jean kulak içi kulaklık ve stell&Kern XB10 kablosuz DAC ile çıkacak. Ayrıca kutudan çıkacak olan Jerry Harvey Audio tarafından geliştirilen kulaklıklarda Freqphase teknolojisi kullanılıyor.

Meizu 16 Plus Sound Color Edition satış fiyatı

Meizu 16 Plus Sound Color Edition satış fiyatı

Tam bir paket olarak müşterilere sunulan cihazın satış bedeli 679 dolar olarak belirlenmiş. Pahalı derseniz içerisinde yer alan ürünleri tek tek almaya kalktığınızda ise Meizu 16 Plus için 478 dolar, Astell&Kern Billie Jean için 349 dolar ve Astell&Kern XB10 için 129 dolar ödemeniz gerekiyor. Bunların toplam fiyatı ise 965 dolar tutuyor.

Özellikle ses konusuna önem verenlere yönelik oluşturulan paketin fiyatı ve özellikleri dikkate alındığında almaya değer gözüküyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu