ListelerTasarımlar ve SanatYaşam - insan

Koronavirüs günlerinde çocukları eğlendirmek için yapılmış harika çalışma

Atlanta'daki bir aile, ailenin çocuklarının oynayacağı harika ortamlar oluşturmak için parlak tebeşir boya kalemleri kullanıyor. Yapılmış harika 30 tasarım.

Koronavirüs sebebiyle dünyanın çok büyük bir kısmında karantina önlemleri uygulanmakta. Özellikle çocuklar bu dönemde en çok sıkılan kişilerin başında geliyor. Fakat bu durum karşısında bir şeyler yapmak isteyen aile ise içerisinde bulundukları durumu çocukları için renkli ve eğlenceli bir hale dönüştürmek için bayağı çaba göstermişler.

Atalanta’da yaşayan aile renkli tebeşirler ve boya kalemleri kullanarak çocuklarına harika oyun alanları yaratmışlar ve çocuklarının eğlenirken çektikleri fotoğraflarını sosyal medyada paylaşıyorlar.

Abbey Burns Tucker adındaki aile bireyi oluşturduğu Facebook sayfasında kızlarının beton zemine yapılan çizimlerle etkileşime girdiği çeşitli eğlenceli ve eğlenceli durumları gösteren bir dizi fotoğraf serisi başlattı. Bu renkli fotoğrafların sosyal medyadaki insanlardan binlerce beğeni ve yüzlerce yorum çekmesi hiç şaşırtıcı değil.

İşte o fotoğraflar;

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu