İlginç BilgilerListeler

Göbek dansıyla göbek erir mi?

“Göbek dansı yaparak fazla kilolardan kurtulmak mümkün olabilir mi?” sorusunun cevabını sizin için masaya yatırdık.

Göbek yağı eritmenin sırrını öğrenmek ister misiniz?

En iyi yöntemlerden bir tanesi yağları dans pistinde yakmaktır. Bu sayede hem kardiyo egzersizi hem de normal egzersiz yapmış olursunuz. Özellikle kırk yaşın üstündeki bayanların bir taraftan eğlenirken diğer taraftan sağlıklı vücuda kavuşmaları için ideal bir seçenek.

Metabolizmanızı harekete geçirecek ve stresi azaltacak figürlerin tekrarlanması halinde vücudunuz düzenli olarak karın kaslarını çalıştırmaya başlar. Bunun yanı sıra uygulayacağınız sağlıklı bir beslenme ve doğru bir kardiyo programı, düzenli bir yaşam tarzı belirlemek koşuluyla, karın yağlarından kurtulmanıza olanak tanır.

[irp]

Göbek dansıyla hem eğlenin hem de göbeğinizden kurtulun.

Göbek dansı oldukça hareketli ve yoğun şekilde bel kaslarını kullanan yorucu ancak bir o kadar da eğlenceli dans türüdür. İyi tarafı hemen hemen her kadının çocukluktan beri gördüğü figürlere aşina olması ve partnere ihtiyaç duyulmadan birkaç denemeyle pratiğe dökebilmesidir. Bu sebeple, her ne kadar işi layıkıyla yapmak için iyi bir eğitim almak şart olsa da, amaç yılbaşında TRT’ye çıkmak olmadığına göre, evde tek başına rahatlıkla uygulanabilecek bir eylem olarak öne çıkıyor.

Bel bölgesinin oryantal yaparak inceltilmesi bayanlar arasında gün geçtikçe daha çok ilgi görmeye başlamıştır. Sadece göbek değil kalça, bel, bacak ve basen bölgeleri üzerinde de oldukça etkili olan göbek dansı, evden dışarı çıkıp spor yapma konusunda üşengeçlik sorunu yaşayan kadınlar için son derece yerinde bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu