HaberlerListelerTV Yayınları

Kadın Dizisi 45. Bölüm Özeti, Gelecek Bölümde Neler Olacak


Kadın dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada heyecanlı ve izleyiciyi ekran başına kitleyen sahnelerle doluydu. Geçen hafta yayınlanan

44. Bölümünde

 Bahar Sarp’ın evli ve çocuklu olduğunu acı bir şekilde öğreniyordu. Artık Sarp’a güveni kalmayan Bahar çocuklarının güvenliğinden endişe ediyor. 

PIRIL PERİŞAN

Pırıl ise Sarp’ı yavaş yavaş kaybediyor. Bahar’a yapılan hain planda Pırıl’ında olduğunu anlayan Sarp otelde başka bir odaya taşınıyor ve Pırıl’dan iyice uzaklaşıyor. Pırıl ise Sarp’ın Bahar’ı telefonunda ‘Baharım’ diye kaydetmesini görüyor ve yaptıkları telefon görüşmesini dinliyor. Telefonda Sarp’ın Bahar’a aşkım dediğini duyan Pırıl çılgına dönüyor ve babasına bu durumu anlatıyor.

Bu arada Bahar iş aramaya başlıyor. Arif herzamanki gibi Bahar’ın yanında Bahar’ın hayatını kolaylaştırmak için elinden geleni yapıyor. Enver ise Şirin’e artık tahammül edemiyor ve harcadığı paraları geri ödemesi için Şirin’in çalışmasını istiyor ve evde onun odasına geçerek terzi atölyesi kuruyor. Şirin’i ise ardiye olarak kullandıkları küçük odaya gönderiyor.

CEYDA ARDA’NIN BABASINI BULUYOR

Bahar iş ararken Ceyda ile beraber gezerken bir cafede kasiyer ilanı görüp başvurmak için bekliyorlar. Bu esnada Ceyda cafenin sahibini birden tanıyor ve ortalıktan kayboluyor. Bahar ne olduğunu anlayamıyor ve iş görüşmesine başlıyorlar. İşe kabul edilen Bahar mutlu olarak eve gidiyor ve Ceyda ile konuşmak istiyor, Ceyda önce anlatmak istemiyor ancak daha sonra cafenin sahibi olan Emre’nin Arda’nın babası olduğunu söylüyor.

MÜNİR, NEZİR’İN PLANINI ÖĞRENİYOR

Nezir ve adamları ise Sarp’a ulaşmak için Bahar ve çocukların kaçırılması için hazırlanıyorlar. Bunu öğrenen Suat hemen Münir’e haber veriyor, ancak Münir hem Sarp’tan hemde Bahar ve çocuklardan artık kurtulmak istediği için engellemeye çalışmıyor. Çocukların kaçırılacağı akşam Şirin’le şık bir restoranda yemeğe çıkıyorlar. İçkinin etkisi ile Şirin’e Bahar’ın ve çocukların kaçırılacağını söylüyor. Şirin Sarp için endişelense de bu bilgiyi kimseyle paylaşmıyor ancak eve gidip annesinin evde olmadığını öğrenince çığlık atıyor ve sinir krizi geçiriyor.

KADIN ÖLDÜ

Sarp’ın çocukların kaçırılacağından nasıl haberi olduğunu anlayamadığımız bölümde, Şirin annesi için endişelendiğinden dolayı mı haber veriyor yoksa Suat vicdan azabına yenik düşerek mi haber veriyor bilemiyoruz. Sarp panikle Bahar ve çocukları almaya gidiyor. Apar topar çocukları kucaklarına alıp evden çıkıyorlar. O anda Nezir’in adamları da apartmana giriyor. Merdivenlerin altına saklanıp apartmandan çıkıyorlar. Arif’in babası Arif’i apartmandan uzaklaştırmak için yaptığı planı Arif yolda anlıyor ve hemen mahalleye dönüyor. Arif Bahar ve çocukları görüyor. Bahar ve çocukları arabaya binip hemen oradan uzaklaşıyorlar ancak Münir’in adamları Bahar ve çocukları bulamayınca önce bağırışma sesleri geliyor. Sonra silah sesi duyuyor. Silah sesinden sonra Nezir’in adamları kaçarcasına apartmanda çıkıyor ve ‘kadın öldü’ diyorlar. Arif apartmanın önünde kalakalıyor ve endişeli bakışlarla Bahar’ın oturduğu daireye bakarken bölüm sonlanıyor.

Dizinin 46. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gelecek bölümde neler olacağına dair bilgimiz yok :( Gelecek bölümü heyecanla bekliyoruz…

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu