HaberlerListelerÜnlüler

İyi ki Varsın Haluk Levent! İyi ki Hala Duyarlı Sanatçılarımız var…Yardıma muhtaçlara kucak açan, heryere yetişmeye ve destek olmaya çalışan bir iyilikplatformu AHBAP. Kurucusu Haluk Levent. Türkiye’nin birçok yerinden gelentaleplere bağışçılarının ve destekçilerinin ve özveri ile çalışangönüllülerinin desteği ile yardımcı olmaya çalışıyor. İnsan, hayvan, bitki hiçfarketmiyor yeterki iyilik olsun…

Resmibir dernek olan AHBAP’ın her ilde organize olmuş gönüllüleri mevcut ve ili ile ilgili olan konulara bakıyorlar. İstanbul AHBAP 3 yaşındaki Elif’i ziyaretederek derdini dinledi. 28bin TL’lik işitme cihazı ile duyabilecek olan Elifiçin twetterdan Haluk Levent çağrı yaptı ve bu kızımıza işitme cihazı alacak kişiye kedi ellerimle yemek yapıcam dedi. Hemen bir yardımsever konuya duyarsız kalmadı ve Elif’in duyması için gerekli cihazı temin etti.

HalukLevent’te söz verdiği gibi Bursa’daki yardımseverin evine gitti ve onlarakahvaltı hazırladı.

Bugüzel organizasyonlara vesile olan Haluk Levent’i ve duyarlı olan herkesigönülden tebrik ediyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu