HaberlerTürkiye

İstanbul Trafiğinde Görüntülenen Uçaksavarlı Cip Görenleri Hayrete Düşdürdü

Haliç Köprüsü üzerinde görüntülenen sivil cipin üzerinde maketten bir uçaksavar yer alıyordu. Aracı gören vatandaşlar hemen emiyete haber verdi ve polis ekipleri harekete geçti. Ümraniye dolaylarında yakalanan ara, trafikten men edildi ve sürücüsü ifadesi alınması için polis ekipleri tarafından karakola götürüldü.

CİPİN SÜRÜCÜSÜ KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

D-100 karayolu üzerinde Haliç Köprüsü’nden üzerinde maket uçaksavarla geçen cip gören vatandaşları şaşkına çevirdi. İsminin Murat T. olduğu öğrenilen sürücünün kullandığı 34 KYM 30 plakalı sivil cip, şikayet edilince polis ekiplerini de harekete geçirdi. Harekete geçen polis ekipleri,  söz konusu cipi Ümraniye’de durdurdu ve aracı bağladı. Aracın sürücüsü Murat T.’ninde ifadesi alınmak üzere karakola götürüldüğü öğrenildi.

TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

Hareketli dakikalar yaşanmasına sebep olan ciğin sürücüsüne ‘seyir halindeyken cep telefonu kullanmak’, ’emniyet kemeri kullanmamak’ ve ‘araçta teknik değişiklik’ maddelerine istinaden cezai işlem uygulandı. Cezanın yanı sıra polis ekiplerinin aracı trafikten men ettiği öğrenildi.
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu