Faydalı BilgilerListeler

İstanbul Ferroli Servis


İklimlendirme teknolojileri sayesinde kapalı mekanlarındaki ısınma ihtiyaçları için son derece fonksiyonel çözümler sağlanıyor. Sadece bir düğmeye basarak, tüm mekanın her yerinde üstün kapasitede ısınma sağlanmasına yardımcı olan Ferroli kombiler, Türkiye’de yaygın olarak tercih ediliyor.
Tasarruflu tüketim özellikleri ile hem doğalgaz hem elektrik hem de su faturalarını düşüren Ferroli markalı kombi cihazlarının kullanımı sırasında yaşanan sorunlarda İstanbul genelinde profesyonel ve modern standartlardaki servis hizmetleri Ferroli Servis İstanbul merkezi tarafından sunulmaktadır. Uzman teknikerlerinin güncel kombi teknolojisine yönelik olarak sürekli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştiriyor olmaları en güncel Ferroli kombilerde yaşanan arızalarda dahi tüketicilere yanıt verilebiliyor.
Aynı şekilde gelişen teknolojinin Ferroli Servis Şişli merkezinin servis altyapısına başarıyla entegre ediliyor olması sayesinde her Ferroli kombi modelinde hem bakım hem de arıza onarım çalışmaları en profesyonel standartlarda uygulanıyor. Ferroli kombilerdeki problemlere ilişkin olarak her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi bu şekilde uygulayan özel kombi servis merkezi iletişim merkezi 7 gün 24 saat faaliyet gösteriyor. Böylelikle her türlü kombi arızası için ihtiyaç duyulan her an profesyonel servis hizmetinin alınabilmesi sağlanıyor. Bu şekilde çok daha kaliteli ve çok daha ekonomik olduğu gibi son derece hızlı şekilde kombi arızalarından kurtularak, yeniden ilk günkü performans verimliliğinde kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Üstelik tüm bu ekonomik servis müdahalelerine 1 yıllık da garanti desteği veriliyor.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu