ListelerTasarımlar ve Sanat

Instagram’da Paylaşılan Harika Fotoğraflar ve Onların Nasıl Çekildiklerini Gösteren 18 Fotoğraf

Bir Instagram keşfet bölümünde gezinirken fotoğrafların güzelliği ve kalitesi ile büyüleniyoruz ve genellikle bu insanların kişisel profesyonel fotoğrafçılarının olup olmadığını ve hayal edebileceğiniz en iyi araçları içeren bir stüdyoyla çalışıp çalışmadığını merak etmemize neden olur. Görünüşe göre her zaman durum böyle değil ama başkalarını gerçekten olduğu gibi düşünmeleri için kandırabilirsiniz. Bir yaratıcılık dokunuşu ve kurgu bilgisi sayesinde sıradan bir fotoğrafı büyülü Instagram’ya layık görülebilir bir görüntüye dönüştürebilirsiniz ve burada bunun kanıtlarını gösteriyoruz.

Market koridoru gibi oldukça beklenmedik yerler rüya gibi arka planlara dönüşüyor, bir TV ekranı dünya dışı bir atmosfer yaratıyor ve bir fotoğraf çekimi yetenekli ellerde ve sanatsal bir zihinde ATM ‘otomatik zaman makinesi’ gibi görünmeyi başarabiliyor.

Calipatria merkezli fotoğrafçı ve grafik tasarımcı Calob Castellon, sosyal medyada gördüğümüz her şeye inanmamamız gerektiğini ve mükemmel fotoğrafların ardındaki gerçeği ortaya koyuyor. Dizisinde, basit bir resmin göze çarpan bir sanat eserine nasıl dönüştürüldüğünün arkasındaki sahneleri gösteriyor ve 300 binin üzerinde Instagram takipçisi bunu takdir ediyor.

İlgili Makaleler

Minimal kaynaklarla neler elde edilebileceğini görmek için aşağı kaydırın ve sosyal medya hesabınızı dönüştürmek için alışverişe çıktığınızda belki bazı ipuçlarını kullanın.pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu