ListelerTasarımlar ve Sanat

İlk Bakışta Gerçekmiş Hissi Uyandıran 3 Boyutlu Heykeller

Dijital tasarımında yapılabileceklerin sınırı sanatçının hayal gücü kadar geniş olduğunu biliyoruz. İnternet sitelerinde ve sosyal medyada paylaşılan bir çok tasarım fotoğraf görmüşsünüzdür. Fakat bazı dijital fotoğraf sanatçıları yaptıklarıyla diğerlerinden ayrılarak bir üst seviyede olduklarını göstermektedirler. Chad Knight’da bunun en büyük örneği diyebilirim.

16 yıldır bu işi yapan 41 yaşındaki sanatçının yaptığı eserler gören herkes adeta büyülüyor, hatta bazı kişiler bunların gerçek tasarım olduğuna inandığı için nerede yapıldığını bile araştırmaya başlamışlar. Sanatçı yaptığı bir röportaj sırasında kendisini ve eserlerini anlatırken “Yaptığımın bir kişi olarak daha çok kim olduğum, ancak sanat yapmamın nedeni çok aşırı aktif, gürültülü bir aklım var. Sanat yaratmak, tamamen sunum yapmamı sağlayan az sayıdaki şeyden biri. 16 yıl mesleki olarak çalışırken o zaman benim yaratıcılık görevim olarak görev yaptım, artık sıklıkla kırma kemiklerinden daha az hevesli olma imkânım olmadığına göre 3D araştırmalarım yeni çıkış noktam haline geldi ” diye belirtiyor.

Son olarak daha önce gördüğünüz 3d heykel tasarımlarını unutun ve aşağıdakilere bir göz atın demek isterim.

İlgili Makaleler


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu