HaberlerListelerÜnlüler

Ünlü YouTuber PewDiePie saatte ne kadar kazandığını açıkladı

Son zamanlarda ülkemizde de sayıca artış gösteren YouTuber kişilerin ne kadar kazandıkları merak konusu. YouTube platformunda hali hazırda 91 milyon takipçiye sahip olan PewDiePie, bu işten çılgın paralar kazanıyor. YouTube’un en eski ve emektar yayıncılarından birisi olan PewDiePie’ın kazanmış olduğu para cidden çok büyük miktarlarda. Yakın dönemde bir videosunda YouTube’dan ne kadar kazandığını söyleyen PewDiePie’ın kazancı belli oldu. Söylediklerine göre PewDiePie saatte yaklaşık 3,400 dolar kazanıyor. Bu sayıyı görmek gerçekten oldukça şaşırtıcı. Aynı zamanda da yeni meslek dallarının ortaya çıktığını bir kanıtı olsa gerek.

Ülkemizdeki Birçok Şirketin Kazancından Yüksek

YouTube sayesinde yaklaşık 3,400 dolar kazandığını açıklayan PewDiePie’ın kazancı ülkemizdeki birçok şirketin kazancıyla yarışır derecede. Sayılar böyle olunca da insanın YouTuber olası geliyor açıkçası. Bu gibi kişilerden ilham alıyorlar olsa gerek, ülkemizde de her gün YouTube mecrasına atılan bireyler bulunuyor. Bu işten ülkemizde de büyük para kazanan kişiler bulunuyor tabii ki, ancak hiç birinin kazancı PewDiePie ile yarışır durumda bile değil. Ülkemiz YouTuber’larının aylık kazancı PewDiePie kanalının sadece birkaç saatte kazandığı ile eşdeğer diyebiliriz.

Kazandığı paraların kendisini değiştirmesini istemeyen ünlü YouTuber, insanların parayı iyi bir şey olarak gördüğünü ve buna örnek olarak da şans oyunlarında büyük para kazananların hayatlarının değiştiğini ve insanlarında o insanın nasıl değiştiğini gördüğünü belirtti.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu