ListelerOyun Dünyası

Güzel zaman geçirmenizi sağlayacak en güzel çevrimiçi oyunlar

İnterneti en çok video izlemek veya oyun oynamak için kullandığımız aşikar. Kimisi konsollar üzerinde oyun oynamayı severken, bazı kişiler internet sitelerinde oyun oynamak isterler. Bunun içinde bir çok internet sitesi yer alıyor, bazı sitelerde çevrimiçi oyunlar yer alırken bazılarında ise offline oyunlar yer almakta. Çevrim içi oyunlar için sizin yerinize biraz araştırma yaptık ve en güzellerini seçktik. Sizin yapmanız gereken gidip oynamak.

Crazy Shoot Factory oyunu, internette oynayabileceğiniz en güzel Shooter tarzı oyunlardan birisi. Oyuna başlarken öncelikle kullanıcı adınızı belirliyorsunuz. Daha sonra kendinize uygun olarak bir çok ayar yapabiliyorsunuz. Ayarlarınızı yaptıktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Klasik savaş oyunları gibi gizlenmeli ve elinizdeki silahınızla oyundaki diğer kişileri öldürmelisiniz. Oyunda silahınızı ve mühimmatınızı geliştirebiliyorsunuz. Unutmayın karşınızdakiler de gerçek kişiler ve bu yüzden oyun hiçte kolay değil.

https://www.eyzi.net/game/crazy-shoot-factory

Minecraft seviyorsanız size özel bir tavsiyemiz var. Block World oyununda Minecraft oyununda yer alan bir çok özellik yer alıyor hemde tamamen ücretsiz bir oyun. Oyunu açtıktan sonra bloklardan oluşan özgür dünyaya giriş yapıyorsunuz. Bu dünyada yapabilecekleriniz tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı. Oyun mouse yardımıyla oynanıyor ve yapabilecekleriniz ile ilgili gerekli bilgilendirme ekranları oyunda yer alıyor.

https://www.eyzi.net/game/block-world

Çocuklar için hem eğitici hemde eğlendirici oyun tavsiyemiz Balık boyama kitabı oyunu. Oyunda kitapta yer alan balık çizimlerinden istediğinizi seçiyorsunuz ve mouse yardımıyla sol kısımda yer alan renklerden istediğinizi seçiyorsunuz ve balığı istediğiniz renklerde boyamaya başlıyorsunuz. Öyle tek tıklamayla koca alanı boyayan oyunlardan da değil bayağı dikkatli olmanız gereken bir oyun. Güzel ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak fakat eğer mükemmellik takıntınız varsa oynamanızı önermem. Zira oyunda mükemmel boya yapmak için bir sanatçı olmanız gerekiyor.

https://www.eyzi.net/game/fish-coloring-book

Size online oyun seçiyorsak içerisinde futbol ile alakası olmazsa olmaz tabiki de. Bu oyunda karşı kaleye en güzel şutu çekerek gol atmaya çalışıyorsunuz. En çok golü atanın kazandığı oyunda gol atmak sanıldığı kadar kolay olmuyor. Şahsen boş zamanlarda bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğiniz anlamayacaksınız bile. 

https://www.eyzi.net/game/foot-shot

Bir kaç oyun örneğini sizin için seçtik fakat bunlar geldi yerde bu oyunlar gibi bir çok farklı kategoride yüzlerce çevrimiçi oyun sizi bekliyor. Aşağıda yer alan adresten siteyi ziyaret edebilir ve bir birinden güzel oyunu oynayabilirsiniz.

https://www.eyzi.net/

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu