ListelerTasarımlar ve Sanat

Tığ işi Harika Görünen Deniz Ürünleri Neredeyse Tadına Bakmak İsteyebilirsiniz

Jenkins açıklamasında , “Annem ve anneannem tarafından öğretilen küçük bir çocuk olarak öğretildiğinden ve kariyerim boyunca bunu önce bir triko tasarımcısı ve daha sonra bir sanatçı olarak kullanmaya devam ettiğimden beri her zaman tığ işi yaptım” dedi.

İlgili Makaleler

Sanatçı, “Aklımda yıllarca oturup fikrim vardı ve balıkların İngiltere, Fransa ve Japonya da dahil olmak üzere farklı ülkelerde nasıl göründüğünü görmek için seyahat ettim” dedi. “Daha sonra 2015 Londra’da Alexander Palace’daki Örme ve Dikiş Gösterisi’nde bir gösteri yapma fırsatım oldu ve daha sonra kendime tam bir balık tezgahı oluşturmak için 9 ay vererek proje eyleme geçti. Hatta bütün kurulumu tamamlamak için karaktere bindim ve balık satıcısı olarak giyindim. ”


“Balıklara her zaman hayran kaldım ve uzun yıllar onları iplik ve pullarda olabildiğince gerçekçi görünmelerini sağlamak için harcadım. Belirli bir balık türünü, kabukluları veya sefalopodları mükemmelleştirmeyi başardığımda bana büyük zevk veriyor ve tekniklerimi iyileştirmenin yollarına sürekli bakıyorum. ”


İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu