HaberlerListelerSpor

Fenerbahçe’de Gidecek İsimler Belli Oldu

En Az 5 Futbolcu İle Yollar Ayrılacak Gibi Görünüyor

Devam eden futbol sezonunda beklenen performansı sergileyemeyen Fenerbahçeli oyunculardan en az 5 tanesi takımdan yollanacak. Birçoğunun gönderilme sebebi performans düşüklüğü ve takımda yeterince kendilerini gösterememesi oldu.

Tarihinde pek çok kez Avrupa’da ve Türkiye’de farklı başarılara imza atan Fenerbahçe bu sezon taraftarlarını üzüyor. Son birkaç maçta galibiyetler ve zorlu takımlara karşı beraberlikler alınsa da bu durum Fenerbahçe için hiç de yeterli değil. Takımın gol yemesi bir türlü engellenemiyor ve hücuma geçiş aşamasında tıkanmalar yaşanabiliyor. Bu yüzden defans ve hücum hattı başta olmak üzere takımda köklü bir değişiklik yaşanacak gibi.

Gidecek İsimler Şimdiden Belli Oldu

Takımda beklenen performansın çok altında kalan isimlerden 5 tanesi şimdiden kesinleşti. İşte o isimler;

• Kaleci Kameni

• Ferdi Kadıoğlu

• Neustadter

• Frey

• Slimani

İçlerinden özellikle Slimani ve Frey takımla uyumlu bir şekilde performans gösteremediği için gidecek olan kişilerin başında geliyor. Neustadter ise defans hattına devre arasında yapılan transferlerin gölgesinde kaldığı için kendisiyle sezon sonunda yolların ayrılmasına garanti gözüyle bakılıyor.

Genç isim Ferdi Kadıoğlu ise takımda bulunan tecrübeli isimlerin ardında kaldığı için deneyimli teknik direktörün gözünden düşmüş durumda. Kaleci Kameni de deneyimli file bekçilerinin ardında düşük performans sergilediği için gidecek olan isimler arasında.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu