HaberlerListelerMagazin

Dünyanın En İri Kalçası İçin Defalarca Ameliyat Oldu


Natasha Crown’un amacı haline gelmiş olan dünyadaki en büyük kalçalara sahip olmak hedefi değişik bir istek olarak karşımıza çıkıyor. Genç kadın henüz 25 yaşında ancak defalarca ameliyat oldu, hemde kendi isteğiyle. Bu hedefi için durmadan yemek yiyor ve ameliyatla vücudundaki yağları kalçasına ekletiyor.


Sırp asıllı model Crown’ın bu değişik arzusu için çok emek verdiğini söyleyebiliriz.


Bunun için durmadan yedi ve hiç tereddüt etmeden defalarca ameliyat oldu. Vücudunda yağ transferi yaptırdı ve diğer bölgelerdeki yağları kalçalarına yerleştirtti.

Herşey Brezilya kalçalarına kavuşmak içindi ::)

Ardından göğüslerini olması gerekenden çok daha fazla büyüttü. Dudaklarına, elmacık kemiklerine, çenesine dolgu yaptırdı.


Son dört yılda yaptırdığı tüm operasyonlar ve yağ transferleri sonucu eski görüntüsünden eser kalmadı.  Fazla iri ve kıvrımlı bir görüntüsü oldu. Ancak yine de görüntüsünden hoşnut olamadı.

Genç kadın kalçası yüzünden çok sayıda sandalye ve yatak kırdığını söylüyor. “Bazen kalçamla insanları da kırdım” diyor. Daha fazlası için hedefinden vazgeçmek niyetinde gözükmüyor gibi.
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu